Türkoğlu Yapı, kurulduğu 1999 yılından  günümüze kadar başta 4000 i aşkın nitelikti konut olmak üzere  , AVM, iş merkezi, yurt kompleksi ve akaryakıt tesisi gibi projelere  imzasını atmış ve 1 milyon m²’nin üzerinde inşaat hacmine ulaşmıştır. Bugünün konut anlayışının hep bir ötesini yansıtan yaşam konseptleri inşa etme hedefiyle yola çıkan Türkoğlu Yapı, attığı yenilikçi adımlarla çağa ayak uydurmuş ve modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayan konseptlerle binlerce aileyi, hayallerindeki yaşam alanlarıyla buluşturmuştur.

Türkoğlu Yapı, en iyisi olmak ve en iyisi olarak devam etmek mottosuyla çıktığı bu yolda, sektördeki gelişmeleri ve yeni talepleri yakından takip etmiştir. Tecrübeli ve donanımlı kadrosuyla, günden güne büyüyerek sektörde önemli bir yer almıştır.

Konfor ve modernizmi harmanlayan Türkoğlu Yapı, beklentilerin ötesindeki tasarımlarıyla dokunduğu her hayata artı değer katmaktadır. Tecrübeli ve donanımlı kadrosuyla inşa ettiği her yapının, sonraki projelerinin referansı olacağı bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket etmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini odağı haline getirerek attığı adımlarla, kaliteden, konfordan ve şıklıktan taviz vermeyen yapılarını tam zamanında teslim etmiş ve sektörde güvenin sembolü olmuştur. Bu değer doğrultusunda teknolojinin hızını yakaladığı sürece, performansın da hızının artacağı bilinciyle altyapı yatırımlarını gerçekleştirmiş ve her geçen gün sektörde emin adımlar atmaya devam etmiştir.

Bunun sonucu olarak Türkoğlu Yapı, geriye dönüp baktığında binlerce hayata dokunup, güzel işler yapmış olmanın gururunu yaşamış, toplumsal sorumluluğunun bilinciyle değerlerine sadık ve kaliteli konseptlerle günden güne büyüyüp kendisine sektöründe güvenilir bir kimlik  kazanmıştır.


Altay Mah. Orhan Bey Cad. 1/42 Ata Yıldız Plaza Eryaman /ANKARA

+90 312 280 58 58-60

info@turkogluyapi.com.tr